24 komentářů

 1. Tento kurz aj mohu každým slovem doporučit!! Paní učitelka je úžasná v každých směrech. O tom, že je vždy dobře naladěná a dělá svoji práci s láskou, není vůbec pochyb. Její podrobné reporty z výuky uspokojí i ty nejnáročnější rodiče. Poradí si s každou nejasností i případnou slzičkou u malých dětí. Syn chodí už 5. rokem a je nadšený z toho (my s ním!), jak díky kurzu zvládá angličtinu ve škole slovem i písmem automaticky tak, že nad tím nemusí přemýšlet a to je pro nás největší odměna. Teď už chodí i mladší dcera a vím, že oba jsou v těch nejlepších rukou. Na výuce rodiče nejsou součástí, ale děti z aj chodí vždy nadšené a spokojené. Paní učitelka i úžasně zvládla covidovou situaci online výukou. Dělá tématické programy navíc i o víkendu. Když k ní dítě odevzdávám, tak určitě s pocitem, že výuka probíhá formou zábavy a ne nuceného nalívání aj do hlavy. Doporučuji tuto školičku nejedné mamince ve svém okolí..
  Paní učitelky si moc vážím a přeji jí hodně úspěchů, spokojených žáčků a dlouhodobou spolupráci .

 2. Mohu napsat jen samá superlativa. Paní učitelka je nadšená, srší nápady, věnuje se dětem opravdu na maximu. Dcera od dvou let chodí do školičky a ten program, který jim paní učitelka chystá je nádherný, ve skupince pár dětí se věnuje každému individuálně, rozvíjí se předškolák i dvouleté dítko, pořád dělají něco nového a do školky dcera od samého počátku chodí velmi ráda. Syn chodí už dva roky na angličtinu a jsme více než spokojení, způsob výuky je úžasný, děti to baví a jdou rychle v jazyce dopředu. Paní učitelku mohu jen doporučit!

 3. Paní učitelka je opravdu člověk na svém místě. Za celé dva roky, co k ní naše děti do Happi kyds chodily do školky (a také do angličtiny), jsem ji nikdy neviděla špatně naladěnou. Vždy z ní čišela dobrá nálada a radost z toho, že stráví den s dětmi. Každému dítěti se opravdu individuálně věnuje a rozvíjí ho co nejvíce podle jeho možností. Děti dokonale nadchne pro angličtinu a ony ji tam nasávají plnými doušky. A takovou knihovnu, co mají děti v Happi kyds, bych chtěla mít pro děti i doma. Lásku ke knihám a ke čtení tak paní učitelka v dětech posiluje opravdu dokonale. Její odpověď na otázku: “Jak je možné, že máte pořád tolik energie?” zní: “Nabíjí mě děti.” Přesně to myslím vystihuje, jak moc má děti ráda a jak ji baví si s nimi hrát a rozvíjet je. Kéž by byli všichni učitelé takoví jako ona.

 4. Můj syn a zjevně i jeho kamarádi mi při každé návštěvě školky přesně rezonovali s názvem tohoto zařízení. Paní učitelka dělala své nej pro to, aby se děti nejen cítily dobře, ale aby též dělaly rychlé pokroky v tom, co od nich doba očekává. Přeji paní učitelce i dětem, aby jí její nadšení a nasazení vydrželo co nejdéle, nejlépe napořád. Držím palce a děkuji, dr. Igor Marek

 5. We feel very lucky we found this kindergarten for our son. We recommend to every parent for their children to start this experience in Happi Kyds. The teacher is wonderful, smart , polite, persistent and lovely with the kids. Our son feels great and he loves her. The kindergarten is very nice, good location and offers perfect daily program (painting, creative works, reading Usborne books,singing dancing etc). I can confirm that in six months our son is speaking English very good and he is only 3. So Happy we found Happi Kyds!

 6. K předešlým příspěvkům se nedá nic dodat, jen souhlasit. Člověk na svém místě. Naši kluci chodí na její angličtinu a v létě byli i na tvoření v její školičce. Spokojení a nadšení a tím pádem jsem i já.

 7. Paní učitelka je moc hodna, rada se stará o dětí, dcera každé ráno vstává a těší se, až půjde za tetou a že potká další děti, a bude malovat, ostříhat, tvořit… A nechce jít domů, vždycky se schovaje ve stánku 🙂
  Děkujeme paní učitelce!!!

 8. Tato školka je mimořádná, protože ji vede skvělá paní učitelka (Lucie Šimků), která se dětem věnuje na maximum, po všech stránkách je rozvíjí, tvoří s nimi krásné výtvory a má k dětem úžasný vztah. Kéž by bylo takových učitelek více. Syn pravidelně protestuje, když má jít ze školky domů a už na schodech se mě ptá, kdy tam půjde zase znovu . Vím, že je v těch nejlepších rukou a návštěvu školky si vyloženě užívá. Pocit toho, že je tam šťastný a ještě se tam mnoho naučí, je pro mě jako pro maminku k nezaplacení. Školku všem velmi doporučuji. Je to ta nejlepší, jakou si umíte představit.

 9. Skvělá školička s úžasnou paní učitelkou, Davídek každé ráno vstává a těší se, až půjde za tetou a že potká další děti.. A dostat ho domů? Nadlidský úkol! 🙂 Do školičky nastupoval jako dvouleťák, který umí pár slovíček a dnes už sám dokáže všechno pojmenovat a dál se rozvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Děkujeme paní učitelce, Happi Kyds byla skvělá volba.
  Škarkovi

 10. Milá paní učitelko, moc děkujeme, že se našim dětem tak hezky věnujete. Dokázala jste je nadchnout pro angličtinu, děti se těší na každou vaši další zábavnou hodinu.

 11. Po 4 letech výuky ve školce a 3 letech angličtiny jsem moc vděčná, že jsme tak fantastickou osobu, jakou je paní učitelka Šimků měli možnost poznat. Svoje zaměstnání bere jako poslání a děti se v její přítomnosti nestihnout nudit a už vůbec ne zlobit. Za 3 letý program angličtiny zná dcera několik set slovíček a neměla problém dostat se za jazykově zaměřenou ZŠ. Vřele doporučuji všem dalším rodičům.

 12. Úžasná školička s ještě úžasnější paní učitelkou 🙂 Sofinka se pokaždé velmi těší do školky a odchází jen proto, že už odchází všichni. Jinak by snad ani neodešla. 🙂 Doporučuji všem. Nejenže je o děti krásně postaráno, ale Sofinka se učí jednu básničku za druhou, nové písničky, krásně se naučila vystřihovat a ani nevím, jak to paní učitelka Lucka dokázala, ale naučila ji trpělivosti při kreslení. 🙂

 13. Paní učitelka Lucka je ÚŽASNÁ a nabíjí lidi kolem sebe svou energií, úsměvem a každodenní dobrou náladou. Děti se učí s nadšením. Je nám po ní moc smutno a nejenom dětem, ale i rodičům, kteří věděli, že má jejich Poklad tu nejlepší a nejsrdečnější péči. Jen dcera se teď trochu zlobí, protože už chodí do 1. třídy a nechápe, že si paní učitelka Lucka neotevřela místo školky školu…..

 14. Nikolásek dnes přišel ze školičky úplně nadšený a já jsem byla nadšená z toho, že zvládl svůj první školičkový den úplně sám… (bez maminky a bez tatínka);-). A ještě odcházel s pláčem, že tam chce ještě zůstat! No paráda! ;-)A to díky skvělé paní učitelce a majitelce této úžasné školičky! Opravdu všem doporučuji!!!

 15. Paní učitelku Lucku známe 4 roky a po tu dobu se věnuje naší Elišce.Určitě se věnuje všem dětem stejně krásně, ale my máme pocit jakési vyjímečnosti a speciálně laskavé péče, což Elišce pomáhá překonat její nesmělou povahu. Díky paní učitelce se naše dcera taky učí anglicky a až bude velká pojede prý studovat balet do Londýna.Můžu podat jen ty nejlepší reference, lepší paní učitelku neznám.

 16. Paní učitelku Lucku mohu jen doporučit. Pokud si vyberete její školku, bude o vaše děti skvěle postaráno 🙂

 17. Jestli někdo váhá, zda je školička Happi kyds tím správným místem pro jeho dítě, již váhat nemusí! S paní učitelkou Luckou jsou děti prostě maximálně spokojené. Nevím, jak to dělá, ale naše dcerka, která se doma se zeleninou nekamarádí, ve školce snědla díky p. učitelce opravdu všechno, a ještě nám to s hrdostí hlásila. A v podstatě si nepamatuji, že bychom p. učitelku viděli bez vstřícného úsměvu na rtech. A aby nezůstalo jen u slov, naše dvě děti jsou již přihlášené na kroužek Tvořeníčko. Jsme si totiž jistí, že se tam budou nejen rozvíjet, ale budou tam rády.

 18. Paní učitelka Lucie se věnovala našim dvěma dětem v MŠ Hostěnice několik let a oba také docházely a stále docházejí na její kroužky angličtiny. Jsem přesvědčená, že v jejím podání by se děti byly ochotné učit cokoliv, protože se jim i přípravě věnuje maximálně
  a své nadšení dokáže dětem předat a nadchnout je. Učí děti nejen angličtinu jako jazyk, ale přibližuje jim i Anglii, tradice… (to byste koukali, kolik dětí v MŠ u nás umí nakreslit anglickou vlajku! A kde všude jí kreslí!!)
  Považuji jí za mimořádně nadaného pedagoga i skvělého člověka. Jsem ráda, že se našim dětem v raném předškolním věku věnovala právě ona a držíme jí palce v jejím dalším profesním i lidském rozkvětu.

 19. Ano, takových učitelek je opravdu velmi málo. Pani učitelka Lucka – usměvavá, veselá, energická… A co se výuky angličtiny týká, děti to baví, můj 3letý syn se vždy na angličtinu těší. Myslím, že v MŠ Hostěnice bude moc chybět

 20. Paní učitelka Lucka je jednoduše strašně milá, hodná paní učitelka – spíše velká kamarádka k dětem, současně ale dbá na dodržování určitých pravidel ..Když se nám náhodou někdy nechtělo do školky a zmínilo se, že tam bude paní učitelka Lucka, bylo vždycky po problémech a do školky se šlo s úsměvem a těšením, jaké to bude mít paní učitelka třeba náušnici, nebo srandovní tužku Nezažila jsem, že by měla špatnou náladu, vždy s úsměvem a nevyčerpatelnou energií pro děti i dospělé – kéž by bylo více takových učitelek

 21. Paní učitelka Lucka je fantastický člověk a skvělý pedagog. Umí děti motivovat a má kamarádský přístup. Zamilovaly si ji nejenom naše děti, ale i my, rodiče!

 22. Zkušenost s paní učitelkou máme krátkou, ale i za pár měsíců se pozná, kdo do školky vnáší pro děti sluníčko, úsměv a radost!!! Úžasná paní učitelka, naprosto doporučuji!!!

 23. Paní učitelka Lucka vyučovala naši dceru po tři roky v MŠ Hostěnice a také v kroužku angličtiny a mohu na její práci i její osobu podat pouze ty nejlepší reference. Vždy optimistická, veselá, na děti milá a současně kompetentní a při řešení problémů rozhodná. Dcera si paní učitelku opravdu zamilovala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení